Ethernet-sovittimet

Tarkenna
MultiMode Media Converter TP-Link MC100CM 100 Mbps harmaa
MultiMode Media Converter TP-Link MC100CM 100 Mbps harmaa 54,00 €
Power Line TP-LINK NADPOW0112 TL-WPA8630PKIT HomePlug AV2 2 x 2 MIMO (2 PCS) valkoinen
Power Line TP-LINK NADPOW0112 TL-WPA8630PKIT HomePlug AV2 2 x 2 MIMO (2 PCS) valkoinen 259,00 €
Teho linja ZyXEL MIMO Gigabit Twin Pack PLA5405-EU0201 1200 Mbps Microsoft Windows XP/Vista 2 ~ 86 MHzIGMP 100-240 V AC 50/60 Hz
Teho linja ZyXEL MIMO Gigabit Twin Pack PLA5405-EU0201 1200 Mbps Microsoft Windows XP/Vista 2 ~ 86 MHzIGMP 100-240 V AC 50/60 Hz 119,00 €
USB-Ethernet-sovitin Edimax EU-4208 10/100 Mbps
USB-Ethernet-sovitin Edimax EU-4208 10/100 Mbps 20,95 €
Ubiquiti Poe injektori 15Vdc 12W
Ubiquiti Poe injektori 15Vdc 12W 20,95 €
D-LINK DUB-1312 USB 3,0 Gigabit Ethernet-sovitin
D-LINK DUB-1312 USB 3,0 Gigabit Ethernet-sovitin 54,00 €
Edimax USB Ethernet kompakti adapteri
Edimax USB Ethernet kompakti adapteri 26,95 €
8Ware Cat6a UTP Ethernet-kaapeli 25cm Snagless punainen
8Ware Cat6a UTP Ethernet-kaapeli 25cm Snagless punainen 13,95 €
8Ware Cat6A UTP Ethernet-kaapeli 2M Snagless Gree
8Ware Cat6A UTP Ethernet-kaapeli 2M Snagless Gree 13,95 €
Orico alumiini seos USB 3.0-RJ45 Gigabit Ethernet-sovitin (ASL-U3)
Orico alumiini seos USB 3.0-RJ45 Gigabit Ethernet-sovitin (ASL-U3) 40,95 €
FSP NB120 universaali kannettavan virta lähde
FSP NB120 universaali kannettavan virta lähde 64,00 €
Orico SuperSpeed USB 3.0-Gigabit Ethernet-sovitin (ARL-U3)
Orico SuperSpeed USB 3.0-Gigabit Ethernet-sovitin (ARL-U3) 33,95 €
Edimax 10 Gigabit Ethernet SFP + PCI Express -palvelinsovitin
Edimax 10 Gigabit Ethernet SFP + PCI Express -palvelinsovitin 149,00 €
Tlpa8033P Kit Av1300 3 portti Gigabit läpi vienti Powerline Starter Kit
Tlpa8033P Kit Av1300 3 portti Gigabit läpi vienti Powerline Starter Kit 139,00 €
TP-Link Power over Ethernet adapteri Kit
TP-Link Power over Ethernet adapteri Kit 40,95 €
TP-Link UE330 USB 3,0 3-porttinen napa & Gigabit Ethernet-sovitin
TP-Link UE330 USB 3,0 3-porttinen napa & Gigabit Ethernet-sovitin 47,95 €
TP-Link TL-Ps110U USB Ethernet-tulostus palvelin
TP-Link TL-Ps110U USB Ethernet-tulostus palvelin 54,00 €
TP-Link TL-Poe150S Poe Injector RJ45-portin virta Ethernet-sovittimen kautta
TP-Link TL-Poe150S Poe Injector RJ45-portin virta Ethernet-sovittimen kautta 33,95 €
Alogic 3M Pro-sarjan nopea HDMI-kaapeli Ethernet-uros-uros
Alogic 3M Pro-sarjan nopea HDMI-kaapeli Ethernet-uros-uros 26,95 €
Belkin USB-C-Gigabit Ethernet-sovitin
Belkin USB-C-Gigabit Ethernet-sovitin 54,00 €
Amazon Ethernet-adapteri palo ja palo TV Stick Alexa Voice Remote-kaukosäädin (2017 mallit), tuli TV Basic Edition ja tulen TV Stick 4K
Amazon Ethernet-adapteri palo ja palo TV Stick Alexa Voice Remote-kaukosäädin (2017 mallit), tuli TV Basic Edition ja tulen TV Stick 4K 46,95 €
Wi-Fi PLC-sovitin Fritz! 1220E 1200 Mbps LAN valkoinen
Wi-Fi PLC-sovitin Fritz! 1220E 1200 Mbps LAN valkoinen 209,00 €
PoE injektori TP-Link TL-PoE150S 1000 Mbps musta
PoE injektori TP-Link TL-PoE150S 1000 Mbps musta 34,95 €
Power Line Fritz! 1240E 300 Mbps WIFI valkoinen
Power Line Fritz! 1240E 300 Mbps WIFI valkoinen 229,00 €
Power Line Fritz! 540E 500 Mbps WIFI valkoinen
Power Line Fritz! 540E 500 Mbps WIFI valkoinen 149,00 €
USB Ethernet-sovitin Edimax EU-4307 2,5 Gbps USB-C valkoinen
USB Ethernet-sovitin Edimax EU-4307 2,5 Gbps USB-C valkoinen 99,00 €
MonoMode SFP-kuitu moduuli TP-Link TL-SM311LS 10 km
MonoMode SFP-kuitu moduuli TP-Link TL-SM311LS 10 km 35,95 €
MonoMode SFP kuitu moduuli TP-Link TL-SM321A 1,25 Gbps
MonoMode SFP kuitu moduuli TP-Link TL-SM321A 1,25 Gbps 74,00 €
TP-LINK WPA4220KIT Powerline-laajennus AV500 N300
TP-LINK WPA4220KIT Powerline-laajennus AV500 N300 119,00 €
MultiMode Media Converter TP-Link MC220L 1000 Mbps harmaa
MultiMode Media Converter TP-Link MC220L 1000 Mbps harmaa 35,95 €
Wi-Fi PLC-sovitin Fritz! 1260E 1200 Mbps valkoinen
Wi-Fi PLC-sovitin Fritz! 1260E 1200 Mbps valkoinen 299,00 €
MonoMode SFP kuitu moduuli TP-Link TL-SM321B 1,25 Gbps
MonoMode SFP kuitu moduuli TP-Link TL-SM321B 1,25 Gbps 36,95 €
TP-LINK MC210CS Converter RJ45 1GB a SC 1GB 15Km
TP-LINK MC210CS Converter RJ45 1GB a SC 1GB 15Km 64,00 €
TP-LINK TL-WN821N adapteri USB 2,0 300N MIMO
TP-LINK TL-WN821N adapteri USB 2,0 300N MIMO 16,95 €
TP-LINK PA4010PKIT Powerline 500M AV AC/Pass nano
TP-LINK PA4010PKIT Powerline 500M AV AC/Pass nano 84,00 €
TP-LINK UE300 adapteri USB 3,0 Ethernet Gigabit-yhteydellä
TP-LINK UE300 adapteri USB 3,0 Ethernet Gigabit-yhteydellä 26,95 €
TP-LINK WN822N-sovitin. High Gain 2T2R 3dBi 300N USB
TP-LINK WN822N-sovitin. High Gain 2T2R 3dBi 300N USB 24,95 €
TP-LINK WN8200ND-sovitin. H. POW 300N 500mW 2x5dBi USB
TP-LINK WN8200ND-sovitin. H. POW 300N 500mW 2x5dBi USB 34,95 €
TP-LINK TL-PA4010KIT Powerline 500Mbps HomePlug AV
TP-LINK TL-PA4010KIT Powerline 500Mbps HomePlug AV 69,00 €
USB Ethernet-sovitin Edimax EU-4308 USB 3,0
USB Ethernet-sovitin Edimax EU-4308 USB 3,0 39,95 €
StarTech USB C Ethernet-sovitin PD-latauksella
StarTech USB C Ethernet-sovitin PD-latauksella 74,00 €
StarTech USB Ethernet-verkko sovitin
StarTech USB Ethernet-verkko sovitin 33,95 €
USB-C – Ethernet-sovitin Alennus
USB-C – Ethernet-sovitin 36,95 € 18,95 €
Tarkenna