2 pakkaus matelija UVB UVA lämpölamppulamppu matelijoille Todella kaltainen lämpö matelijoille, sammakkoeläimille ja bi

31,31 €
ILMAINEN toimitus

2 pakkaus matelija UVB UVA lämpölamppulamppu matelijoille Todella kaltainen lämpö matelijoille, sammakkoeläimille ja bi

  • Merkki: Unbranded
Myynyt:
(Premium Myyjä)

2 pakkaus matelija UVB UVA lämpölamppulamppu matelijoille Todella kaltainen lämpö matelijoille, sammakkoeläimille ja bi

  • Merkki: Unbranded
Ohjevähittäishinta: 84,61 €
Hinta: 31,31 €
Säästät: 53,30 € (62%)
Myynyt:
(Premium Myyjä)
31,31 €
ILMAINEN toimitus

Varastossa

Hyväksymme seuraavat maksutavat

Kuvaus

Todella naturalistinen valo terraarioille. Tehokkaat UVA- ja UVB-lamput edistävät kalsiumin kerrostumista ja aineenvaihduntaa, vahvistavat luita, estävät, vapauttavat 5000k lämmintä valoa, välttävät häikäisyä ja voimakasta valostimulaatiota. Paremmat tulokset, halkaisijan vuo ja muunnosteho, lisäävät sisäänrakennettua heijastimen pinta-alaa lisäämällä sisäistä heijastavaa pinnoitetta, joka lisää tehokkaasti valovirtaa ja lämmönheijastavuutta lampun sisällä, toisin sanoen tekee ympäristöstä kirkkaamman ja saman lämpötehon korkeammaksi. lampun rakenne luo todellisen tulvalamppuvaikutuksen, eliminoi vaaralliset UV-"kuumat pisteet", jotka ovat yleisiä muille monimetallimatelijalampuille. Sopii useimmille kilpikonnille, liskoille, käärmeille, hämähäkkeille, kameleonteille jne. Ne, jotka haluavat ottaa aurinkoa ja tarvitsevat lämpöä ja UV-säteilyä. väri:valkoinen materiaali: kvartsilasi koko:12 x 8cm Pakkauksen sisältö: 2 x lämmityslamppu Vain edellä mainittu pakkaussisältö, muut tuotteet eivät sisälly hintaan. Huomautus: Valon heijastuminen ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa sen, että kuvassa olevan kohteen väri eroaa hieman todellisesta. Mittauksen sallittu virhe on +/- 1-3cm.
  • Fruugo ID: 422925510-889885508

Tuoteturvallisuustiedot

Katso tätä tuotetta koskevat tuoteturvallisuustiedot alla

Seuraavat tiedot tarjoaa tätä tuotetta myyvä riippumaton kolmas osapuoli.

Tuoteturvallisuustarrat

CE Mark
Turvallisuusvaroitukset: VAROITUS! TUKEHTUMISVAARAN VÄLTTÄMISEKSI PIDÄ POISSA VAUVOJEN JA LASTEN ULOTTUVILTA. ÄLÄ KÄYTÄ PINTASÄNKYISSÄ/SÄNGYISSÄ TAI LEIKKIKYYNISSÄ. TÄMÄ LAUKKU EI OLE LELU.
Ainesosat: 10%
Valmistajan osanumero: CCHFA0345993
Mallinumero: CCHFA0345994
Sarjanumero: CCHFA0345992
Eränumero: CCHFA0345995

Toimitus ja palautukset

Lähetetään 24 tunnin kuluessa

  • STANDARD: ILMAINEN - Toimitus välillä pe 17 lokakuuta 2025–ma 27 lokakuuta 2025 - ILMAINEN

Lähetyspaikka: Kiina.

Teemme parhaamme varmistaaksemme, että kaikki tilaamasi tuotteet toimitetaan sinulle toiveidesi mukaisesti. Jos sinulle toimitettu tilaus kuitenkin on puutteellinen tai sisältää tilaamattomia tuotteita, tai jos et jostain muusta syystä ole tyytyväinen tilaukseesi, voit palauttaa tilauksen kokonaan tai osittain. Saat tuotteista täyden hyvityksen. Näytä koko palautuskäytäntö

Tuotteen vaatimustenmukaisuustiedot

Katso tätä tuotetta koskevat yhteensopivuustiedot alla.

Seuraavat tiedot tarjoaa tätä tuotetta myyvä riippumaton kolmas osapuoli.

Valmistaja:
Alla oleva informaatio sisältää Fruugossa myytävän tuotteen valmistajan yhteystiedot.

  • Shenzhen Zihaisheng Jewelry
  • Shenzhen Zihaisheng Jewelry Co., Ltd.
  • 905, No. 232, Baoshi East Road, Guantian Community, Shiyan Street, Baoan District
  • Shenzhen
  • CN
  • 518000
  • nuadgodjs@outlook.com
  • 13924218459

Vastuuhenkilö EU:ssa:
Alla oleva informaatio sisältää EU:n alueen vastuuhenkilön yhteystiedot. Vastuuhenkilö on EU:n alueella sijaitseva nimetty talouden toimija, joka on vastuussa asianomaisen EU:n alueelle myytävän tuotteen vaatimustenmukaisuudesta.

  • Axitera GmbH
  • Axitera GmbH
  • Kreuznacher Str. 30, D
  • Frankfurt am Main
  • DE
  • 60486
  • successservice3@gmail.com