2kpl RGB LED piiska kevyt jousipohja suojaava kiinnitysteline Polaris RZR UTV ATV CNO.174705

36,95 €
ILMAINEN toimitus

2kpl RGB LED piiska kevyt jousipohja suojaava kiinnitysteline Polaris RZR UTV ATV CNO.174705

  • Merkki: Unbranded
Myynyt:

2kpl RGB LED piiska kevyt jousipohja suojaava kiinnitysteline Polaris RZR UTV ATV CNO.174705

  • Merkki: Unbranded
Ohjevähittäishinta: 43,95 €
Hinta: 36,95 €
Säästät: 7,00 € (15%)
Myynyt:
36,95 €
ILMAINEN toimitus

Varastossa

Hyväksymme seuraavat maksutavat

Kuvaus

Ominaisuus 1Sovellettava malli: Jousen kiinnitysalusta on tarkoitettu Polaris RZR UTV ATV:lle. Varmista ennen ostamista, onko se yhdenmukainen haluamasi tuotteen kanssa, jotta vältytään tarpeettomalta palautukselta. 2Joustava jousi: Piiskavalojousen kiinnitysteline on valmistettu hiiliteräslangasta ja alumiiniseoksesta, mikä lisää joustavuutta suuremman kääntö- ja puskuripaineen saavuttamiseksi, mikä vähentää alustan rikkoutumista ja vaurioita. 3Kestävä materiaali: Jousipohjakiinnike on valmistettu kestävästä ja luotettavasta materiaalista, erittäin lujasta, kestää ruostetta, tärinää, murtumia ja kulumista, ja sillä on pitkä käyttöaika. 4Helppo asentaa: Jousipohjan kiinnitysteline on yksinkertainen asennus, kätevä ja aikaa säästävä, ei vaadi liikaa työkaluja tai monimutkaisia vaiheita. 5Kätevä vaihto: Pohjan kiinnitysteline voidaan vapauttaa nopeasti ja vaihtaa suoraan vanha ja rikkinäinen jousikiinnike, mikä varmistaa piiskavalon normaalin toiminnan. Tuotetyyppi: Whip Light Spring Asennuspohja Pintakäsittely: JauhemaalausJousen materiaali: Korkeahiilinen teräslanka SWPBShell Materiaali: AlumiiniseosTEC G-arvo: 800 kg / MM2Jousen halkaisija: Noin 4 mm / 0,2 tuumaaJousen määrä: 11Asennustapa: Pikanosto tai vetoAsennus: ForPolaris RZR UTV ATVApplikaatio: 2FT 3FT 4FT 5FT 6FT LED-piiskalamppu .wang-edit-text{ font-family:'Arial'!important; } .wang-edit-text taulukko { reunus: 1px kiinteä #000; reunus vasen: 1px kiinteä #000; } .wang-edit-text taulukko td, .wang-edit-text taulukko th { reunus-pohja: 1px kiinteä #000; reunus oikealla: 1px kiinteä #000; pehmuste: 3px 5px; } .wang-edit-text taulukko th { text-align: keskelle; }Pakettiluettelo2 xWhipLightSpringAsennusalustaHuomautusSopii vain itsesopeutumiseen kertoo pallon suunnittelusta, että se on nopea nosto ja vetää alustaa.
  • Fruugo ID: 283452312-630748113
  • EAN: 7987249174705

Tuoteturvallisuustiedot

Katso tätä tuotetta koskevat tuoteturvallisuustiedot alla

Seuraavat tiedot tarjoaa tätä tuotetta myyvä riippumaton kolmas osapuoli.

Tuoteturvallisuustarrat

CE Mark

Toimitus ja palautukset

Lähetetään 3 päivän kuluessa

  • STANDARD: ILMAINEN - Toimitus välillä ma 20 lokakuuta 2025–to 06 marraskuuta 2025 - ILMAINEN

Lähetyspaikka: Kiina.

Teemme parhaamme varmistaaksemme, että kaikki tilaamasi tuotteet toimitetaan sinulle toiveidesi mukaisesti. Jos sinulle toimitettu tilaus kuitenkin on puutteellinen tai sisältää tilaamattomia tuotteita, tai jos et jostain muusta syystä ole tyytyväinen tilaukseesi, voit palauttaa tilauksen kokonaan tai osittain. Saat tuotteista täyden hyvityksen. Näytä koko palautuskäytäntö

Tuotteen vaatimustenmukaisuustiedot

Katso tätä tuotetta koskevat yhteensopivuustiedot alla.

Seuraavat tiedot tarjoaa tätä tuotetta myyvä riippumaton kolmas osapuoli.

Valmistaja:
Alla oleva informaatio sisältää Fruugossa myytävän tuotteen valmistajan yhteystiedot.

  • Advance Parts Zone
  • Shenzhen Mike Technology Co. Ltd.
  • No. 108 Donghuan 1st Road
  • Yousong Technology Building 4-B01
  • Shenzhen
  • CN
  • 518000
  • miekortech@hotmail.com
  • +8613714168241

Vastuuhenkilö EU:ssa:
Alla oleva informaatio sisältää EU:n alueen vastuuhenkilön yhteystiedot. Vastuuhenkilö on EU:n alueella sijaitseva nimetty talouden toimija, joka on vastuussa asianomaisen EU:n alueelle myytävän tuotteen vaatimustenmukaisuudesta.

  • Ben XU
  • REP Europe GmbH
  • Annastr. 9 B
  • Griesheim
  • Germany
  • 64347
  • info@rep-europe.de
  • +4915751253212
  • http://www.rep-europe.de/