Acidophilus with fos 60 tablets

21,67 €
ja 12,54 € toimitus

Acidophilus with fos 60 tablets

Myynyt:
(Premium Myyjä)

Acidophilus with fos 60 tablets

Hinta: 21,67 €
Myynyt:
(Premium Myyjä)
21,67 €
ja 12,54 € toimitus

Vain 2 jäljellä varastossa

Hyväksymme seuraavat maksutavat

Kuvaus

Health Aidin FOS:ää sisältävä Acidophilus ylläpitää oikeanlaista tasapainoa hyödyllisten ja haitallisten bakteerien välillä terveen ja säännöllisen ruoansulatusjärjestelmän ylläpitämiseksi. Ihanteellinen niille, joilla on jatkuva suolistovaivoja, jotka eivät siedä laktoosia, jotka kärsivät säännöllisesti tuuli- tai turvotusongelmista. Antibioottikuurin aikana tai sen jälkeen. Ihmiset, joilla on kiireinen elämäntapa tai jotka tuntevat olonsa uneliaaksi tai heikoksi. On suositeltavaa ottaa aikuiset ja yli 12-vuotiaat lapset aterioiden yhteydessä. Älä ylitä suositeltua päiväannosta, ellei pätevä henkilö niin suosittele. Ravintolisiä ei tule käyttää monipuolisen ruokavalion korvikkeena. Säilytä viileässä, kuivassa paikassa. Säilytä avaamisen jälkeen jääkaapissa ja käytä 8 viikon kuluessa. Pidä tuote poissa pienten lasten ulottuvilta.
  • Fruugo ID: 50841793-101673434
  • EAN: 5019781015610

Verkkosivustolla olevaa tietoa lääkkeistä, vitamiineista ja lisäravinteista (tai niihin rinnastettavista tuotteista) ei ole tarkoitettu käytettäväksi sairauksien tai tautien diagnosointiin, hoitoon, parantamiseen tai ennaltaehkäisyyn. Tällä sivustolla annettu tieto ei ole neuvontaa eikä sillä tule korvata lääkäreiden, apteekkihenkilökunnan tai muiden lääketieteen ammattilaisten antamia ohjeita. Mikäli koet, että terveydentilassasi on huomionarvoisia asioita, ota yhteyttä omaan terveyspalveluntarjoajaasi ennen tämän tuotteen käyttöä. Luethan aina pakkausmerkinnät ja noudatat tuotteen mukana tulevia ohjeita ennen ktuotteen käyttöä. Ethän luota vain sivustollamme annettuihin tietoihin.

Tuoteturvallisuustiedot

Katso tätä tuotetta koskevat tuoteturvallisuustiedot alla

Seuraavat tiedot tarjoaa tätä tuotetta myyvä riippumaton kolmas osapuoli.

Tuoteturvallisuustarrat

CE Mark
Turvallisuusvaroitukset: Älä ylitä suositeltua päivittäistä saantia, ellei pätevä henkilö suosittele sitä. Ravintolisiä ei tule käyttää monipuolisen ruokavalion korvikkeena. Ihanteellinen niille, joilla on jatkuvaa suoliston epämukavuutta, jotka ovat laktoosi-intolerantteja, jotka kärsivät säännöllisesti tuuli- tai turvotusongelmista. Ne, jotka ovat antibioottikuurin aikana tai sen jälkeen. Ihmiset, joilla on kiireinen elämäntapa tai jotka tuntevat uneliaisuutta tai heikentyneitä. Säilytä viileässä, kuivassa paikassa. Kun se on avattu, säilytä jääkaapissa ja kuluta 8 viikon kuluessa. Pidä tuote poissa nuorempien lasten ulottuvilta.
Ainesosat: 1 tabletille Acidophilus bifidus 17 mg, Lactobacillus Acidophilus 5 mg, magnesiumstearaatti, talkki, mikrokiteinen selluloosa, karboksimetyyliselluloosanatrium, psylliumkuori, farmaseuttinen lasite, steriinihappo, hedelmien ja kuitujen rakeistus.

Toimitus ja palautukset

Lähetetään 24 tunnin kuluessa

  • STANDARD: 12,54 € - Toimitus välillä ma 27 lokakuuta 2025–to 30 lokakuuta 2025

Lähetyspaikka: Espanja.

Teemme parhaamme varmistaaksemme, että kaikki tilaamasi tuotteet toimitetaan sinulle toiveidesi mukaisesti. Jos sinulle toimitettu tilaus kuitenkin on puutteellinen tai sisältää tilaamattomia tuotteita, tai jos et jostain muusta syystä ole tyytyväinen tilaukseesi, voit palauttaa tilauksen kokonaan tai osittain. Saat tuotteista täyden hyvityksen. Näytä koko palautuskäytäntö

Tuotteen vaatimustenmukaisuustiedot

Katso tätä tuotetta koskevat yhteensopivuustiedot alla.

Seuraavat tiedot tarjoaa tätä tuotetta myyvä riippumaton kolmas osapuoli.

Valmistaja:
Alla oleva informaatio sisältää Fruugossa myytävän tuotteen valmistajan yhteystiedot.

  • Health Aid
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vmirasierra@naturlider.com
  • 915171822

Vastuuhenkilö EU:ssa:
Alla oleva informaatio sisältää EU:n alueen vastuuhenkilön yhteystiedot. Vastuuhenkilö on EU:n alueella sijaitseva nimetty talouden toimija, joka on vastuussa asianomaisen EU:n alueelle myytävän tuotteen vaatimustenmukaisuudesta.

  • Virginia Gómez Bravo
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vgomez@naturlider.com
  • 915171822