Age Protection moisturizing mask 2 units

5,95 €
ja 12,99 € toimitus

Age Protection moisturizing mask 2 units

Myynyt:
(Premium Myyjä)

Age Protection moisturizing mask 2 units

5,95 €

Ei saatavilla tällä hetkellä
ja 12,99 € toimitus

14 päivän palautuskäytäntö

Myynyt:
(Premium Myyjä)

5,95 €

Ei saatavilla tällä hetkellä
ja 12,99 € toimitus

14 päivän palautuskäytäntö

Maksutavat:

Kuvaus

Age Protection moisturizing mask 2 units

Logona Age Protection Moisturizing Mask -naamio aktivoi solujen uusiutumisen ja kosteuttaa ihoa tehokkaasti. Estää ryppyjen muodostumista ja pehmentää olemassa olevia naurujuonteita. Arganöljy edistää solujen uusiutumista, pehmentää ihoa ja pitää sen joustavana. Levät taas parantavat ihon joustavuutta ja kiinteyttä. Stimuloi kollageenisynteesiä ja kiinteyttää ihoa. Tyrnimarjaöljy, jossa on runsaasti antioksidantteja, ehkäisee tulehdusprosesseja ja siksi sillä on tärkeä rooli ihon nuorekkaan ulkonäön ylläpitämisessä. On suositeltavaa levittää tasaisesti puhdistetulle kasvojen, kaulan ja rintakehän iholle kerran tai kahdesti viikossa. Vältä huulia ja silmiä. Anna liota noin 10-15 minuuttia. Huuhtele lämpimällä vedellä.
  • Fruugo ID: 54518867-110594514
  • EAN: 4017645023420

Tuoteturvallisuustiedot

Katso tätä tuotetta koskevat tuoteturvallisuustiedot alla

Seuraavat tiedot tarjoaa tätä tuotetta myyvä riippumaton kolmas osapuoli.

Tuoteturvallisuustarrat

CE Mark
Turvallisuusvaroitukset: Arganöljy edistää solujen uudistumista, pehmentää ihoa ja pitää sen joustavana. Vaikka levät parantavat ihon kimmoisuutta ja lujuutta. Se stimuloi kollageenin synteesiä ja kiristää ihoa. Tyrnimarjaöljy, jossa on runsaasti antioksidantteja, torjuu tulehdusprosesseja ja siksi sillä on tärkeä rooli ihon nuorekkaan ulkonäön ylläpitämisessä.
Ainesosat: Kumariini, setearyylialkoholi, behenyylialkoholi, vesi, tuoksu, algiini, limoneeni, Prunus amygdalus dulcis -öljy, Helianthus annuus -siemenöljy, Butyrospermum parkii -voi, Rosa canina -hedelmäöljy, Aloe barbadensis -lehtimehujauhe, natriumlevulinaatti, Vitis vinifera -siemenöljy, Hippophae rhamnoides -hedelmäuute, levuliinihappo, kapryyli, hydrolysoitu Ulva Lactuca -uute, bentsyylisalisylaatti, tokoferoli, Espino Amarillo, linalool, geranioli, sitraali, setearyyliglukosidi, Natriumstearoyyliglutamaatti, natriumlaktaatti, Rhus verniciflua -kuorivaha, Sod Spinosa -ydinöljy, pAnisiinihappo, Alaria Esculenta -uute, natrium-PCA, glyseriini, natriumhydroksidi.

Toimitus ja palautukset

Lähetetään −1 päivän kuluessa

  • STANDARD: 12,99 € - Toimitus välillä ke 21 tammikuuta 2026–ma 26 tammikuuta 2026

Lähetyspaikka: Espanja.

Teemme parhaamme varmistaaksemme, että kaikki tilaamasi tuotteet toimitetaan sinulle toiveidesi mukaisesti. Jos sinulle toimitettu tilaus kuitenkin on puutteellinen tai sisältää tilaamattomia tuotteita, tai jos et jostain muusta syystä ole tyytyväinen tilaukseesi, voit palauttaa tilauksen kokonaan tai osittain. Saat tuotteista täyden hyvityksen. Näytä koko palautuskäytäntö

Tuotteen vaatimustenmukaisuustiedot

Katso tätä tuotetta koskevat yhteensopivuustiedot alla.

Seuraavat tiedot tarjoaa tätä tuotetta myyvä riippumaton kolmas osapuoli.

Valmistaja:
Alla oleva informaatio sisältää Fruugossa myytävän tuotteen valmistajan yhteystiedot.

  • Logona
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vmirasierra@naturlider.com
  • 915171822

Vastuuhenkilö EU:ssa:
Alla oleva informaatio sisältää EU:n alueen vastuuhenkilön yhteystiedot. Vastuuhenkilö on EU:n alueella sijaitseva nimetty talouden toimija, joka on vastuussa asianomaisen EU:n alueelle myytävän tuotteen vaatimustenmukaisuudesta.

  • Virginia Gómez Bravo
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vgomez@naturlider.com
  • 915171822