34,20 €
ja 12,54 € toimitus

Cervell 250 ml

Myynyt:
(Premium Myyjä)

Cervell 250 ml

34,20 €

Ei saatavilla tällä hetkellä
ja 12,54 € toimitus

14 päivän palautuskäytäntö

Myynyt:
(Premium Myyjä)

34,20 €

Ei saatavilla tällä hetkellä
ja 12,54 € toimitus

14 päivän palautuskäytäntö

Maksutavat:

Kuvaus

Cervell 250 ml

Se yhdistää ainesosia, joiden tarkoituksena on poistaa aivojen asianmukaisen toiminnan kannalta välttämättömät ravitsemukselliset puutteet, ja useita nootrooppisia ja adaptogeenisiä yhdisteitä, joilla on hermoja suojaavia, antioksidanttisia, hermotoimintaa, fyysistä ja kognitiivista suorituskykyä vahvistavia ominaisuuksia, joiden tiedetään ravitsevan ja stimuloivan kehoa ja mieltä.. Siperian ginsengin ja tauriinin yhdistelmän on osoitettu parantavan merkittävästi burnout-oireyhtymän oireita. Rhodiolan ja Siperian ginsengin yhdistelmän on osoitettu parantavan tarkkaavaisuutta ja lisäävän nopeutta ja tarkkuutta monimutkaisissa kognitiivisissa tehtävissä, vähentäen virheiden prosenttiosuutta ja parantavan kognitiivisen työn tarkkuutta ja laatua. Ota 1 ampulli puoleen lasilliseen vettä 30 minuuttia ennen aamiaista. Suositeltu päiväannos: 1 ampulli = 10 ml Ravintolisiä ei tule käyttää tasapainoisen ja monipuolisen ruokavalion ja terveellisten elämäntapojen korvikkeena. Älä ylitä suositeltua vuorokausiannosta. Pidä poissa pienten lasten ulottuvilta.
  • Fruugo ID: 52501755-106116726
  • EAN: 5600493200144

Tuoteturvallisuustiedot

Katso tätä tuotetta koskevat tuoteturvallisuustiedot alla

Seuraavat tiedot tarjoaa tätä tuotetta myyvä riippumaton kolmas osapuoli.

Tuoteturvallisuustarrat

CE Mark
Turvallisuusvaroitukset: Siperialaisen ginsengin ja tauriinin yhdistelmän on osoitettu parantavan merkittävästi burnout-oireyhtymän oireita. Rhodiolan ja Siperian ginsengin yhdistelmän on osoitettu parantavan huomiota ja lisäävän nopeutta ja tarkkuutta monimutkaisissa kognitiivisissa tehtävissä, vähentäen virheiden prosenttiosuutta, parantamalla kognitiivisen työn tarkkuutta ja laatua.
Ainesosat: Puhdistettu vesi, L-tauriini, Bacopa-kasvi, Rhodiola-juuri, Eleutherococcus-juuri, Yerba mate -lehti, koliini, rosmariinin lehti, Avena sativa -antenniosa, glukuronolaktoni, antioksidantti (L-askorbiinihappo), stabilointiaine (ksantaanikumi), L-teaniini, säilöntäaineet (kaliumsorbaatti, natriumbentsoaatti), makeutusaine (steviauute, stevioliglykosidit), sytidiini, aromi, biotiini. 10 ml: lle: L-tauriini (500 mg), Bacopa-kuivauute (300 mg), Rhodiola-kuivauute (300 mg), nestemäinen Eleutherococcus-uute (300 mg), nestemäinen Yerba mate -uute (250 mg), koliini (200 mg), nestemäinen rosmariiniuute (200 mg), Avena sativa (200 mg), glukuronolaktoni (100 mg), L-teaniini (50 mg), sytidiini-5-fosfaatti (5 mg), biotiini (100 mcg).

Toimitus ja palautukset

Lähetetään −1 päivän kuluessa

  • STANDARD: 12,54 € - Toimitus välillä to 15 tammikuuta 2026–ti 20 tammikuuta 2026

Lähetyspaikka: Espanja.

Teemme parhaamme varmistaaksemme, että kaikki tilaamasi tuotteet toimitetaan sinulle toiveidesi mukaisesti. Jos sinulle toimitettu tilaus kuitenkin on puutteellinen tai sisältää tilaamattomia tuotteita, tai jos et jostain muusta syystä ole tyytyväinen tilaukseesi, voit palauttaa tilauksen kokonaan tai osittain. Saat tuotteista täyden hyvityksen. Näytä koko palautuskäytäntö

Tuotteen vaatimustenmukaisuustiedot

Katso tätä tuotetta koskevat yhteensopivuustiedot alla.

Seuraavat tiedot tarjoaa tätä tuotetta myyvä riippumaton kolmas osapuoli.

Valmistaja:
Alla oleva informaatio sisältää Fruugossa myytävän tuotteen valmistajan yhteystiedot.

  • Vegafarma
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vmirasierra@naturlider.com
  • 915171822

Vastuuhenkilö EU:ssa:
Alla oleva informaatio sisältää EU:n alueen vastuuhenkilön yhteystiedot. Vastuuhenkilö on EU:n alueella sijaitseva nimetty talouden toimija, joka on vastuussa asianomaisen EU:n alueelle myytävän tuotteen vaatimustenmukaisuudesta.

  • Virginia Gómez Bravo
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vgomez@naturlider.com
  • 915171822