Moroccan Grapefruit and Mint Air Freshener 236 ml

5,28 €
ja 12,54 € toimitus

Moroccan Grapefruit and Mint Air Freshener 236 ml

Myynyt:
(Premium Myyjä)

Moroccan Grapefruit and Mint Air Freshener 236 ml

Hinta: 5,28 €
Myynyt:
(Premium Myyjä)
5,28 €
ja 12,54 € toimitus

Ei saatavilla tällä hetkellä

Emme tiedä, milloin (jos koskaan) tätä tuotetta on jälleen varastossa.

Hyväksymme seuraavat maksutavat

Kuvaus

Elvytä kotisi näillä eksoottisilla Botanican sprayformaatin tuoksuilla. Nämä luonnon meille tarjoamista parhaista raaka-aineista valmistetut ruiskut täyttävät kodin minkä tahansa huoneen räjähdysmäisellä luonnon inspiroimalla raikkauksella. Toisin kuin perinteiset suihkeet, suihkeemme on valmistettu ilman kemiallisia ponneaineita, mikä antaa sinulle välittömän tuoreuden. Sisältää vastuullisesti hankittuja luonnollisia tuoksuja Nauti tästä aromaattisesta seoksesta, joka kuljettaa sinut Marokon palatsien piilotettuihin puutarhoihin. Tämän tuoksun eteerinen öljy on hankittu vastuullisesti, ja minttu on valittu käsin, ja siihen on sekoitettu kohottavaa greippiaromia. Botanica-tuoksut on valmistettu vastuullisesti hankituista luonnollisista ainesosista joistakin maailman eksoottisiimmista paikoista. Jokainen tuoksu on kerätty tavalla, joka kunnioittaa planeettamme. Pullot on valmistettu jopa 99 % kierrätetystä muovista Lopputuote ilman eläinkokeita, ei sisällä asetonia, väriaineita, ftalaatteja, ponneainetta On suositeltavaa poistaa suojakorkki liipaisimen vapauttamiseksi ja suojuksen poistaminen. Siirrä tuote pois kasvoilta ja paina liipaisinta vähintään kolme kertaa aloittaaksesi tuotteen virtauksen. Pidä ruisku pystyasennossa ja paina liipaisinta lujasti joka kerta, kun ruiskutat.
  • Fruugo ID: 50946502-101910312
  • EAN: 8410104896027

Tuoteturvallisuustiedot

Katso tätä tuotetta koskevat tuoteturvallisuustiedot alla

Seuraavat tiedot tarjoaa tätä tuotetta myyvä riippumaton kolmas osapuoli.

Tuoteturvallisuustarrat

CE Mark
Turvallisuusvaroitukset: Botanica-tuoksut valmistetaan luonnollisista ainesosista, jotka on vastuullisesti hankittu joistakin maailman eksoottisimmista paikoista. Jokainen tuoksu kerätään planeettaamme kunnioittavalla tavalla. Pullot, jotka on valmistettu jopa 99-prosenttisesti kierrätetystä muovista Lopputuote ilman eläinkokeita, ei sisällä asetonia, väriaineita, ftalaatteja, ponneainetta
Ainesosat: Vesi, alkoholi, parfum, C1215 Pareth5, Peg40 hydrattu risiiniöljy, natriumbikarbonaatti, isopropyylialkoholi, sitraali, sitronelloli, linalooli, natriumnitraatti, metyylikloori-isotiatsolinoni ja metyyli-isotiazolinoni, dimetikoni, hydroksivuosietloosa, silikonit, siloksaanesttisolu 10-stearaatti, denatoniumbentsoaatti, sorbiinihappo, natriumhydroksidi.

Toimitus ja palautukset

Lähetetään −1 päivän kuluessa

  • STANDARD: 12,54 € - Toimitus välillä to 16 lokakuuta 2025–ti 21 lokakuuta 2025

Lähetyspaikka: Espanja.

Teemme parhaamme varmistaaksemme, että kaikki tilaamasi tuotteet toimitetaan sinulle toiveidesi mukaisesti. Jos sinulle toimitettu tilaus kuitenkin on puutteellinen tai sisältää tilaamattomia tuotteita, tai jos et jostain muusta syystä ole tyytyväinen tilaukseesi, voit palauttaa tilauksen kokonaan tai osittain. Saat tuotteista täyden hyvityksen. Näytä koko palautuskäytäntö

Tuotteen vaatimustenmukaisuustiedot

Katso tätä tuotetta koskevat yhteensopivuustiedot alla.

Seuraavat tiedot tarjoaa tätä tuotetta myyvä riippumaton kolmas osapuoli.

Valmistaja:
Alla oleva informaatio sisältää Fruugossa myytävän tuotteen valmistajan yhteystiedot.

  • Botanica by Air Wick
  • RECKITT BENCKISER ESPANA, S.L.
  • Paseo de Gracia 9
  • Barcelona
  • ES
  • 8007
  • Joan.MulaParellada@rb.com
  • 648 979 500

Vastuuhenkilö EU:ssa:
Alla oleva informaatio sisältää EU:n alueen vastuuhenkilön yhteystiedot. Vastuuhenkilö on EU:n alueella sijaitseva nimetty talouden toimija, joka on vastuussa asianomaisen EU:n alueelle myytävän tuotteen vaatimustenmukaisuudesta.

  • Joan Mula
  • RECKITT BENCKISER ESPANA, S.L.
  • Paseo de Gracia 9
  • Barcelona
  • ES
  • 8007
  • Joan.MulaParellada@rb.com
  • 648 979 500