Oligogluco P Phosphorus 31 ml

13,20 €
ja 12,54 € toimitus

Oligogluco P Phosphorus 31 ml

Myynyt:
(Premium Myyjä)

Oligogluco P Phosphorus 31 ml

13,20 €

Ei saatavilla tällä hetkellä
ja 12,54 € toimitus
Myynyt:
(Premium Myyjä)

13,20 €

Ei saatavilla tällä hetkellä
ja 12,54 € toimitus

Hyväksymme seuraavat maksutavat

Kuvaus

Equisaludin Oligogluco P Phosphorus osallistuu kalsiumin aineenvaihduntaan. Kivuliaat lihaskontraktuurit. Osteoporoosi. Osallistuu lisäkilpirauhasen toimintaan. Spastinen astma. Nämä muodostavat luun rakenteen ja antavat sille kovuuden. Tässä mielessä se on tärkeää osteoporoosin ehkäisyssä. Siten hypoparatyreoosin tapauksessa, joka aiheuttaa kouristuksia, kouristuksia ja lihaskipuja, ylimääräinen P:n saanti torjuu hypoparatyreoosin vaikutuksia, mistä johtuu sen kouristusta estävä vaikutus. Ota 2 täyttä tippaa (2 ml) kerran päivässä (tiheys voi vaihdella). pidä suussa minuutin ajan ja niele. pipettimen kanssa. Ravintolisiä ei tule käyttää monipuolisen ja tasapainoisen ruokavalion korvikkeena. Älä ylitä nimenomaisesti suositeltua vuorokausiannosta. Pidä poissa pienten lasten ulottuvilta. Säilytä säiliö tiiviisti suljettuna viileässä, kuivassa paikassa.
  • Fruugo ID: 50834450-101666071
  • EAN: 8436003022336

Verkkosivustolla olevaa tietoa lääkkeistä, vitamiineista ja lisäravinteista (tai niihin rinnastettavista tuotteista) ei ole tarkoitettu käytettäväksi sairauksien tai tautien diagnosointiin, hoitoon, parantamiseen tai ennaltaehkäisyyn. Tällä sivustolla annettu tieto ei ole neuvontaa eikä sillä tule korvata lääkäreiden, apteekkihenkilökunnan tai muiden lääketieteen ammattilaisten antamia ohjeita. Mikäli koet, että terveydentilassasi on huomionarvoisia asioita, ota yhteyttä omaan terveyspalveluntarjoajaasi ennen tämän tuotteen käyttöä. Luethan aina pakkausmerkinnät ja noudatat tuotteen mukana tulevia ohjeita ennen ktuotteen käyttöä. Ethän luota vain sivustollamme annettuihin tietoihin.

Tuoteturvallisuustiedot

Katso tätä tuotetta koskevat tuoteturvallisuustiedot alla

Seuraavat tiedot tarjoaa tätä tuotetta myyvä riippumaton kolmas osapuoli.

Tuoteturvallisuustarrat

CE Mark
Turvallisuusvaroitukset: Ravintolisiä ei tule käyttää monipuolisen ja tasapainoisen ruokavalion korvikkeena. Älä ylitä nimenomaisesti suositeltua vuorokausiannosta. Pidä poissa pienten lasten ulottuvilta. Nämä muodostavat luun rakenteen ja antavat niille kovuuden. Tässä mielessä se on tärkeää osteoporoosin ehkäisemiseksi. Siten hypoparatyreoosin edessä, joka aiheuttaa kouristuksia, kouristuksia ja lihaskipua, P: n ylimääräinen panos torjuu hypoparatyreoosin vaikutuksia, joten sen antispasmodinen vaikutus. Pidä säiliö tiiviisti suljettuna, viileässä ja kuivassa paikassa.
Ainesosat: Dinatriumfosfaatti 2,13 mg, tislattu vesi.

Toimitus ja palautukset

Lähetetään −1 päivän kuluessa

  • STANDARD: 12,54 € - Toimitus välillä ma 10 marraskuuta 2025–to 13 marraskuuta 2025

Lähetyspaikka: Espanja.

Teemme parhaamme varmistaaksemme, että kaikki tilaamasi tuotteet toimitetaan sinulle toiveidesi mukaisesti. Jos sinulle toimitettu tilaus kuitenkin on puutteellinen tai sisältää tilaamattomia tuotteita, tai jos et jostain muusta syystä ole tyytyväinen tilaukseesi, voit palauttaa tilauksen kokonaan tai osittain. Saat tuotteista täyden hyvityksen. Näytä koko palautuskäytäntö

Tuotteen vaatimustenmukaisuustiedot

Katso tätä tuotetta koskevat yhteensopivuustiedot alla.

Seuraavat tiedot tarjoaa tätä tuotetta myyvä riippumaton kolmas osapuoli.

Valmistaja:
Alla oleva informaatio sisältää Fruugossa myytävän tuotteen valmistajan yhteystiedot.

  • Equisalud
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vmirasierra@naturlider.com
  • 915171822

Vastuuhenkilö EU:ssa:
Alla oleva informaatio sisältää EU:n alueen vastuuhenkilön yhteystiedot. Vastuuhenkilö on EU:n alueella sijaitseva nimetty talouden toimija, joka on vastuussa asianomaisen EU:n alueelle myytävän tuotteen vaatimustenmukaisuudesta.

  • Virginia Gómez Bravo
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vgomez@naturlider.com
  • 915171822