Reactive rich cream 40 ml of cream

21,60 €
ja 12,54 € toimitus

Reactive rich cream 40 ml of cream

Myynyt:
(Premium Myyjä)

Reactive rich cream 40 ml of cream

Hinta: 21,60 €
Myynyt:
(Premium Myyjä)
21,60 €
ja 12,54 € toimitus

Ei saatavilla tällä hetkellä

Emme tiedä, milloin (jos koskaan) tätä tuotetta on jälleen varastossa.

Hyväksymme seuraavat maksutavat

Kuvaus

Jonzac Thermal Water Reactive Cream on voide, joka on rikastettu Jonzac-lämpövedellä ja fytosfingosiinilla, jonka tiedetään olevan rauhoittava. Se rauhoittaa välittömästi ja vähentää epämukavuuden tunnetta pysyvästi. Se ravitsee ihoa intensiivisesti samalla kun se uudistaa ja suojaa ihosuojaa päivittäisiltä aggressioilta. Päivä päivältä iho on rauhoittunut, miellyttävä ja vähemmän herkkä. Koostumus: 20 % Jonzac-lämpövettä, FPD-patenttia, fytosfingosiinia, jonka tiedetään olevan rauhoittava, sheavoita, jonka tiedetään ravitsevaksi. On suositeltavaa levittää aamulla ja/tai illalla täydellisesti puhdistetuille kasvoille ja kaulalle Reactiven rauhoittavalla misellivedellä. Korkean toleranssin rikas voide on erinomainen meikkipohja. Säilytä viileässä, kuivassa paikassa.
  • Fruugo ID: 57131582-116167596
  • EAN: 3517360001785

Tuoteturvallisuustiedot

Katso tätä tuotetta koskevat tuoteturvallisuustiedot alla

Seuraavat tiedot tarjoaa tätä tuotetta myyvä riippumaton kolmas osapuoli.

Tuoteturvallisuustarrat

CE Mark
Turvallisuusvaroitukset: Iho on päivä toisensa jälkeen rauhoitettu, mukava ja vähemmän herkkä. Valmistettu 20 % Jonzac-lämpölähdevedestä, FPD-patentista, fytosfingosiinista, joka on tunnustettu rauhoittavaksi, sheavoita, joka on tunnustettu ravitsevaksi. Säilytä viileässä, kuivassa paikassa.
Ainesosat: Aqua vesi eau, Hamamelis virginiana taikapähkinä luomuvesi, Malva sylvestris malva luomuuute, Anthemis nobilis -kukka luomuvesi, kapryylikapriinitriglyseridi, oktyldodekanoli, dikaprylylikarbonaatti, glyseriini, C1216-alkoholit, Butyrospermum parkii shea luomuvoi, setearyylialkoholi, glyseryylistearaattisitraatti, natriumstearoyyliglutamaatti, hydrattu lesitiini, palmitiinihappo, bentoniitti, natriumlevulinaatti, glyseryylivapaa, ksantaanikumi, natriumbentsoaatti, maitohappo, Setyylialkoholi, glyseryylikaprianthus, Topherhus-happo, fytolihappo, fytolihappo vuotuinen auringonkukansiemenöljy, fytosfingosiini, glysiinisoja-soijaöljy.

Toimitus ja palautukset

Lähetetään −1 päivän kuluessa

  • STANDARD: 12,54 € - Toimitus välillä pe 24 lokakuuta 2025–ke 29 lokakuuta 2025

Lähetyspaikka: Espanja.

Teemme parhaamme varmistaaksemme, että kaikki tilaamasi tuotteet toimitetaan sinulle toiveidesi mukaisesti. Jos sinulle toimitettu tilaus kuitenkin on puutteellinen tai sisältää tilaamattomia tuotteita, tai jos et jostain muusta syystä ole tyytyväinen tilaukseesi, voit palauttaa tilauksen kokonaan tai osittain. Saat tuotteista täyden hyvityksen. Näytä koko palautuskäytäntö

Tuotteen vaatimustenmukaisuustiedot

Katso tätä tuotetta koskevat yhteensopivuustiedot alla.

Seuraavat tiedot tarjoaa tätä tuotetta myyvä riippumaton kolmas osapuoli.

Valmistaja:
Alla oleva informaatio sisältää Fruugossa myytävän tuotteen valmistajan yhteystiedot.

  • Eau Thermale Jonzac
  • BIOCOP PRODUCTOS BIOLOGICOS S.L.
  • Puigmal, 3
  • Lliçà de Vall
  • ES
  • 8185
  • comercial@biocop.es
  • 93 843 65 17

Vastuuhenkilö EU:ssa:
Alla oleva informaatio sisältää EU:n alueen vastuuhenkilön yhteystiedot. Vastuuhenkilö on EU:n alueella sijaitseva nimetty talouden toimija, joka on vastuussa asianomaisen EU:n alueelle myytävän tuotteen vaatimustenmukaisuudesta.

  • PEDIDOS
  • BIOCOP PRODUCTOS BIOLOGICOS S.L.
  • Puigmal, 3
  • Lliçà de Vall
  • ES
  • 8185
  • pedidos@biocop.es
  • 93 843 65 17