Sadeketjun koukku Sadeketjun ankkuri, puutarhakourun asennoitin, sadeketjun pidike sadeketjuille

17,95 €
ja 12,99 € toimitus

Sadeketjun koukku Sadeketjun ankkuri, puutarhakourun asennoitin, sadeketjun pidike sadeketjuille

  • Merkki: Unbranded

Sadeketjun koukku Sadeketjun ankkuri, puutarhakourun asennoitin, sadeketjun pidike sadeketjuille

  • Merkki: Unbranded
Ohjevähittäishinta: 54,00 €
Hinta: 17,95 €
Säästät: 36,05 € (66%)
Myynyt:
17,95 €
ja 12,99 € toimitus

Varastossa

Hyväksymme seuraavat maksutavat

Kuvaus

Ensiluokkainen laatu - Valmistettu korkealaatuisesta raudasta, sovitin on kova ja . Lisäksi tuotteen musta sinkitty galvanointiprosessi ei ruostu märissä tai kuumissa sääolosuhteissa. Ammattimainen muotoilu - Ammattimainen muotoilu V-muotoisella ja ketjulla auttaa yhdistämään sadeketjun ja syöksyputken. Toiminnallinen sovitin - Erityisen koururakenteen ansiosta se tarjoaa tavan ripustaa sadeketju. Samalla laite voi myös kerätä veden virtausta ja vähentää roiskeita. Mitat - Sovitin on 6,2 tuumaa pitkä, 2,4 tuumaa korkea, koukku on 4 tuumaa pitkä ja 1 tuuma leveä, sopii mihin tahansa vakiokokoiseen kouruun. Toiminnallinen muotoilu: 12 tuuman spiraalisadeankkuriketju, jossa on terävä kärki, on helppo vasaroida maahan sadeankkurikaapelin kiinnittämistä varten. Sadeketjun maa-ankkurin yläosassa on litteä, joka voidaan helposti lyödä maahan. Ensiluokkainen rakenne: Sadeketjun ankkuripaalu on valmistettu kestävästä raudasta, jossa on ruostumattomasta teräksestä valmistettu ketju, joka liitetään sadeketjun syöksyputken pohjaan. Sadeketjuankkuripaalu on jauhemaalattu kauniilla mattamustalla. Lisää reunakiven vetovoimaa: Kourujen sadeketjut tarjoavat kauniin älykkään vihreän vaihtoehdon perinteisten kourujen syöksyputkien korvaamiselle. HELPPO ASENNUS: Metallisen ankkuripaalun asentaminen sadevesikouruketjuun vie vain minuutteja. Suuren silmukan ansiosta se kiinnittyy helposti suoraan sadevesikourujen sadeketjun syöksyputken pohjaan. Ankkuroi ketjupaalulla, jotta sadeketju ei heilu kovassa tuulessa. Projektin kokonaismitat: Ankkuripaalun metalli on 12 tuumaa korkea 17 tuuman ruostumattomasta teräksestä valmistetulla ketjulla. Väri: Musta Materiaali: Rautataide Pakkauksen sisältö: 1 * Sadeketjun sovitinankkuri 1 * Sadeketjun kourutangon sovitinkoukku Vain yllä oleva pakkauksen sisältö, muut tuotteet eivät sisälly hintaan. Huomautus: Valon heijastus ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa kuvan kohteen värin hieman erilaiseksi kuin oikea. Sallittu mittausvirhe on +/- 1-3cm.
  • Fruugo ID: 332573124-732872107
  • EAN: 4711491625042

Toimitus ja palautukset

Lähetetään 3 päivän kuluessa

  • STANDARD: 12,99 € - Toimitus välillä pe 03 lokakuuta 2025–ti 14 lokakuuta 2025

Lähetyspaikka: Kiina.

Teemme parhaamme varmistaaksemme, että kaikki tilaamasi tuotteet toimitetaan sinulle toiveidesi mukaisesti. Jos sinulle toimitettu tilaus kuitenkin on puutteellinen tai sisältää tilaamattomia tuotteita, tai jos et jostain muusta syystä ole tyytyväinen tilaukseesi, voit palauttaa tilauksen kokonaan tai osittain. Saat tuotteista täyden hyvityksen. Näytä koko palautuskäytäntö

Tuotteen vaatimustenmukaisuustiedot

Katso tätä tuotetta koskevat yhteensopivuustiedot alla.

Seuraavat tiedot tarjoaa tätä tuotetta myyvä riippumaton kolmas osapuoli.

Valmistaja:
Alla oleva informaatio sisältää Fruugossa myytävän tuotteen valmistajan yhteystiedot.

  • Huizhou Jiale Toys
  • Hui Zhou Shi Jia Le Wan Ju You Xian Gong Si
  • Hui cheng qu jiang bei san huan bei lu 18hao mo ka
  • sheng huo hua yuanCqu 25hao lou 15ceng 04hao fang
  • Huizhou
  • China
  • 516000
  • jiasunnysun@outlook.com
  • 18927320924
  • https://www.fruugo.at/search/?merchantId=22120

Vastuuhenkilö EU:ssa:
Alla oleva informaatio sisältää EU:n alueen vastuuhenkilön yhteystiedot. Vastuuhenkilö on EU:n alueella sijaitseva nimetty talouden toimija, joka on vastuussa asianomaisen EU:n alueelle myytävän tuotteen vaatimustenmukaisuudesta.

  • 0utong GmbH
  • 0utong GmbH
  • Brehmstr, 56,40239 Duesseldorf
  • Brehmstr
  • Germany
  • 40239
  • info@outong.de
  • 4921131054698