Sensitive scalp shampoo with prebiotics and honey 250 ml

13,72 €
ja 12,54 € toimitus

Sensitive scalp shampoo with prebiotics and honey 250 ml

Myynyt:
(Premium Myyjä)

Sensitive scalp shampoo with prebiotics and honey 250 ml

Hinta: 13,72 €
Myynyt:
(Premium Myyjä)
13,72 €
ja 12,54 € toimitus

Varastossa

Hyväksymme seuraavat maksutavat

Kuvaus

Apivita Sensitive Scalp -shampoo prebiooteilla ja hunajalla: Tarjoaa erittäin hellävaraisen, sulfaatittoman puhdistuksen, joka kunnioittaa päänahan luonnollista bakteerikantaa. Se tasapainottaa mikrobiomia ja suojaa herkkää päänahkaa samalla vahvistaen hiusten puolustuskykyä ympäristön aggressiivisilta vaikutuksilta (saasteet, lämpölaitteet) prebioottien ja APISHIELD HS:n ansiosta. Rauhoittaa ja vähentää kutinaa puuvillankukan ja laventeliuutteen ansiosta. Kosteuttaa ja antaa mukavan tunteen herkälle ja ärtyneelle päänahalle, auttaen palauttamaan tasapainon hunajan ansiosta. Ihanteellinen käytettäväksi hiushoitojen vuorotellen. Tässä koostumuksessa vesi on korvattu luomulaatuisen kreikkalaisen rosmariinin tonic- ja ikääntymistä ehkäisevällä uuteaineella. Luonnollinen sulfaatiton ja parabeeniton shampoo herkälle ja kutisevalle päänahalle, sisältää prebiootteja ja hunajaa. Puhdistaa hellävaraisesti, kosteuttaa päänahkaa ja lievittää epämukavuutta. On suositeltavaa levittää pieni määrä päänahkaan, hieroa kevyesti ja huuhdella runsaalla vedellä. Vältä kosketusta silmiin. Vain ulkoiseen käyttöön. Säilytä pienten lasten ulottumattomissa. Säilytä viileässä ja kuivassa paikassa.
  • Fruugo ID: 62926786-127136590
  • EAN: 5201279080846

Tuoteturvallisuustiedot

Katso tätä tuotetta koskevat tuoteturvallisuustiedot alla

Seuraavat tiedot tarjoaa tätä tuotetta myyvä riippumaton kolmas osapuoli.

Tuoteturvallisuustarrat

CE Mark
Turvallisuusvaroitukset: Vältä aineen joutumista silmiin. Vain ulkoiseen käyttöön. Säilytettävä pienten lasten ulottumattomissa. Luonnollinen shampoo ilman sulfaatteja tai parabeeneja herkälle ja kutiavalle päänahalle, jossa on prebiootteja ja hunajaa. Puhdistaa hellävaraisesti, kosteuttaa päänahkaa ja lievittää epämukavuutta. Säilytä viileässä, kuivassa paikassa.
Ainesosat: AquaWaterEau, AquaWaterEau, natriumkookosamfoasetaatti, kokamidopropyylihydroksisultaine, natriumkookosisetioninaatti, natriumlauroyylisarkosinaatti, natriummetyylikookostauraatti, inuliini, PEG60-manteliglyseridit, MelHoneyMiel, Rosmarinus officinalis rosmariininlehtiuute, Lavandula angustifolia laventelin kukkauute, Saponaria officinalis -lehtiuute, propaanidioli, arginiini, glyseriini, alfaglukaanioliligosakkaridi, PEG120-metyyliglukoositrioleaatti, polykvaternium47, natriumlevulinaatti, tetranatrium glutamaattidiasetaatti, kaliumsorbaatti, sitruunahappo, natriumkloridi, parfum-tuoksu. Luomuviljely Luomuviljelystä. Rosmarinus Officinalis -lehti Vesipitoinen infuusio Rosmariinivesi Romarin-infuusio.

Toimitus ja palautukset

Lähetetään 24 tunnin kuluessa

  • STANDARD: 12,54 € - Toimitus välillä ke 22 lokakuuta 2025–ma 27 lokakuuta 2025

Lähetyspaikka: Espanja.

Teemme parhaamme varmistaaksemme, että kaikki tilaamasi tuotteet toimitetaan sinulle toiveidesi mukaisesti. Jos sinulle toimitettu tilaus kuitenkin on puutteellinen tai sisältää tilaamattomia tuotteita, tai jos et jostain muusta syystä ole tyytyväinen tilaukseesi, voit palauttaa tilauksen kokonaan tai osittain. Saat tuotteista täyden hyvityksen. Näytä koko palautuskäytäntö

Tuotteen vaatimustenmukaisuustiedot

Katso tätä tuotetta koskevat yhteensopivuustiedot alla.

Seuraavat tiedot tarjoaa tätä tuotetta myyvä riippumaton kolmas osapuoli.

Valmistaja:
Alla oleva informaatio sisältää Fruugossa myytävän tuotteen valmistajan yhteystiedot.

  • Apivita
  • Laboratoires Dermatologiques D Uriage Espagne, S.L.U.
  • Calle Cardenal Marcelo Spínola 4, 1º izq C.P.: 28016
  • Madrid
  • ES
  • 28016
  • estaun-a@apivita.com
  • 683115812

Vastuuhenkilö EU:ssa:
Alla oleva informaatio sisältää EU:n alueen vastuuhenkilön yhteystiedot. Vastuuhenkilö on EU:n alueella sijaitseva nimetty talouden toimija, joka on vastuussa asianomaisen EU:n alueelle myytävän tuotteen vaatimustenmukaisuudesta.

  • Alfredo
  • Laboratoires Dermatologiques D Uriage Espagne, S.L.U.
  • Calle Cardenal Marcelo Spínola 4, 1º izq C.P.: 28016
  • Madrid
  • ES
  • 28016
  • estaun-a@apivita.com
  • 683115812