Universaali oskilloskooppianturi lisävarustesarjalla 100MHz oskilloskooppileikkeen mittapäät BNC: llä testattavaksi

26,95 €
ja 8,99 € toimitus

Universaali oskilloskooppianturi lisävarustesarjalla 100MHz oskilloskooppileikkeen mittapäät BNC: llä testattavaksi

  • Merkki: Unbranded
Myynyt:

Universaali oskilloskooppianturi lisävarustesarjalla 100MHz oskilloskooppileikkeen mittapäät BNC: llä testattavaksi

  • Merkki: Unbranded
Hinta: 26,95 €
Myynyt:
26,95 €
ja 8,99 € toimitus

Varastossa

Hyväksymme seuraavat maksutavat

Kuvaus

Yleiskäyttöinen oskilloskoopin mittauspää, 10:1 ja 1:1 vaihdettava kaistanleveys 100 MHz, käytettävissä oskilloskooppien kanssa, joiden kaistanleveys on enintään 100 MHz. Vaihdettava mittauspään kärki. Korkea herkkyys, erinomainen suorituskyky ja luotettava toiminta. Täysin suojattu, hitsattu BNC-liitin, pienet signaalihäiriöt; Puhdas kuparipinnoitettu kullattu tappi monipuoliseen ja tehokkaaseen kosketustestaukseen. Käytetään kaikkien valmistajien oskilloskooppien kanssa, varustettu vakio-BNC-liittimellä. Väri: Kuvassa näkyvällä tavalla. Materiaali: Muovi + metalli. Pakkauksen sisältö: 2 * mittauspäätä 2 * suojakorkkia 8 * värirengasta 1 * säätötanko 1 * BNC-testijohto kaksipäiseen alligaattoripidikkeeseen; 1 * BNC-testijohto kaksipäiseen koukkuliittimeen; 1 * BNC-testijohto kaksipinoon; 1 * BNC-koaksiaalijohto kaksipäiseen BNC-koaksiaalijohtoon. Vain yllä oleva pakkauksen sisältö, muut tuotteet eivät sisälly. Huomautus: Valon heijastuminen ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa sen, että kuvassa olevan esineen väri poikkeaa hieman todellisesta väristä. Sallittu mittausvirhe on +/- 1-3 cm.
  • Fruugo ID: 262296614-575330518
  • EAN: 4712713508204

Toimitus ja palautukset

Lähetetään 3 päivän kuluessa

  • STANDARD: 8,99 € - Toimitus välillä ti 21 lokakuuta 2025–to 30 lokakuuta 2025

Lähetyspaikka: Kiina.

Teemme parhaamme varmistaaksemme, että kaikki tilaamasi tuotteet toimitetaan sinulle toiveidesi mukaisesti. Jos sinulle toimitettu tilaus kuitenkin on puutteellinen tai sisältää tilaamattomia tuotteita, tai jos et jostain muusta syystä ole tyytyväinen tilaukseesi, voit palauttaa tilauksen kokonaan tai osittain. Saat tuotteista täyden hyvityksen. Näytä koko palautuskäytäntö

Tuotteen vaatimustenmukaisuustiedot

Katso tätä tuotetta koskevat yhteensopivuustiedot alla.

Seuraavat tiedot tarjoaa tätä tuotetta myyvä riippumaton kolmas osapuoli.

Valmistaja:
Alla oleva informaatio sisältää Fruugossa myytävän tuotteen valmistajan yhteystiedot.

  • chong qing ming tiao fu zhuang you xian gong si
  • chong qing ming tiao fu zhuang you xian gong si
  • Gao Xin Qu Jin Feng Zhen Feng De Lu 10hao 1#lou Fang
  • Di Si Ceng 406-96shi
  • Chong Qing
  • China
  • 400000
  • sweethappyrose@outlook.com
  • 13670071437

Vastuuhenkilö EU:ssa:
Alla oleva informaatio sisältää EU:n alueen vastuuhenkilön yhteystiedot. Vastuuhenkilö on EU:n alueella sijaitseva nimetty talouden toimija, joka on vastuussa asianomaisen EU:n alueelle myytävän tuotteen vaatimustenmukaisuudesta.

  • 0utong GmbH
  • 0utong GmbH
  • Brehmstr, 56,40239 Duesseldorf
  • Brehmstr
  • Germany
  • 40239
  • info@outong.de
  • 4921131054698