Kevin Murphy Elixir 50ml/1.7oz

97,77 €
ja 10,49 € toimitus

Kevin Murphy Elixir 50ml/1.7oz

Myynyt:

97,77 €

Ei saatavilla tällä hetkellä
ja 10,49 € toimitus

14 päivän palautuskäytäntö

Maksutavat:

Kuvaus

Kevin Murphy Elixir 50ml/1.7oz

A customizable in-salon treatment for damaged hair Works with a range of treatments including Moisture, Strength, Thickening & Anti-Ageing Acts as a catalyst to boost performance of the treatments Contains Sugar Cane, a natural Alpha Hydroxy Acid (AHA) to remove dead skin cells, oily residue & dirt from the scalp Blended with repairing vitamins & fruit acids Colour-safe, sulphate, paraben & cruelty-free
  • Fruugo ID: 157824825-334481467
  • EAN: 9339341010517

Toimitus

Lähetetään −1 päivän kuluessa

  • STANDARD: 14,26 € - Toimitus välillä pe 31 heinäkuuta 2026–ti 11 elokuuta 2026

Lähetyspaikka: Kiina.

Palautukset ja peruutukset

Palautukset

Teemme parhaamme varmistaaksemme, että kaikki tilaamasi tuotteet toimitetaan sinulle toiveidesi mukaisesti. Jos sinulle toimitettu tilaus kuitenkin on puutteellinen tai sisältää tilaamattomia tuotteita, tai jos et jostain muusta syystä ole tyytyväinen tilaukseesi, voit palauttaa tilauksen kokonaan tai osittain. Saat tuotteista täyden hyvityksen.

Näytä koko palautuskäytäntö

Peruutukset

Sinulla on oikeus peruuttaa ostoksesi 14 päivän kuluessa tilauksen vastaanottamisesta ilmoittamatta syytä. Voit käyttää oikeuttasi helposti käyttämällä jokaisen sivun alatunnisteessa olevaa "Peruuta tilaukseni" -linkkiä tai Fruugo-tilisi "Tilaukset"-kohdassa. Kun käytät peruutusoikeuttasi, lähetämme sinulle sähköpostivahvistuksen. Jos jälleenmyyjä on jo lähettänyt tilauksesi, annamme sinulle tarvittavat palautusohjeet varmistaaksemme, että hyvityksesi käsitellään nopeasti.

Näytä täydellinen peruutuskäytäntö