Multi-USB Camera Control Cable For A7 A7R A7S

32,95 €
ILMAINEN toimitus

Multi-USB Camera Control Cable For A7 A7R A7S

Myyjä:

32,95 €

Tallenna 16,00 € (37%)

ovh.

48,95 €
Varastossa
ILMAINEN toimitus

14 päivän palautuskäytäntö

Ostajan suojaus

Maksutavat:

  • Merkki: Unbranded

Tuotetiedot

Tuotetiedot

Multi-USB Camera Control Cable For A7 A7R A7S

A 30 cm long, black compound-material cable designed for direct camera control between Feiyu SC2/RS2 gimbals and Sony Alpha cameras featuring Multi-USB connectivity. Compatible models include A6000, A6300, A6500, A7, A7M2, A7M3, A7R2, A7R3, A7S II, A7S III, A7S IV. To use: connect cable, power on gimbal first, then camera; access camera menu → Settings → Zoom Settings → Digital Zoom to activate zoom control (required for lenses without Power Zoom). Not intended for use with other stabilizers or non-Multi-USB cameras.
  • Fruugo ID: 552814822-1118766191
Lupaus

Myyjän takuu

Sisältää 2 vuoden lakisääteisen takuun

EU:n kuluttajan oikeuksiisi kuuluu vähintään 2 vuoden ilmainen lakisääteinen takuu

Lataa vaatimustenmukaisuuden lakisääteinen takuu
Turvallisuus

Tuoteturvallisuustiedot

Katso tätä tuotetta koskevat tuoteturvallisuustiedot alla

Seuraavat tiedot tarjoaa tätä tuotetta myyvä riippumaton kolmas osapuoli.

Turvallisuusvaroitukset: WARNING: If you do not have the necessary equipment or expertise, consult a qualified professional.
Ainesosat: Other

Tuotteen vaatimustenmukaisuustiedot

Katso tätä tuotetta koskevat yhteensopivuustiedot alla.

Seuraavat tiedot tarjoaa tätä tuotetta myyvä riippumaton kolmas osapuoli.

Valmistaja:
Alla oleva informaatio sisältää Fruugossa myytävän tuotteen valmistajan yhteystiedot.

  • Ma LunYin
  • Lixian Runda Trading Co.,Ltd.
  • Group 5
  • Xujiapu Village
  • Changde city
  • CN
  • 415500
  • [email protected]
  • 13192770024

Vastuuhenkilö EU:ssa:
Alla oleva informaatio sisältää EU:n alueen vastuuhenkilön yhteystiedot. Vastuuhenkilö on EU:n alueella sijaitseva nimetty talouden toimija, joka on vastuussa asianomaisen EU:n alueelle myytävän tuotteen vaatimustenmukaisuudesta.

  • e Vatmaster Consulting GmbH
  • e Vatmaster Consulting GmbH
  • RaiffeisenstraBe 2 B11
  • Rodgau
  • DE
  • 63110
  • [email protected]
  • 49 61062699873
Toimitus

Toimitus

Lähetetään 3 päivän kuluessa

  • STANDARD: 6,28 € - Toimitus välillä pe 20 marraskuuta 2026–ke 25 marraskuuta 2026

Lähetyspaikka: Kiina.

Palautukset

Palautukset ja peruutukset

Palautukset

Teemme parhaamme varmistaaksemme, että kaikki tilaamasi tuotteet toimitetaan sinulle toiveidesi mukaisesti. Jos sinulle toimitettu tilaus kuitenkin on puutteellinen tai sisältää tilaamattomia tuotteita, tai jos et jostain muusta syystä ole tyytyväinen tilaukseesi, voit palauttaa tilauksen kokonaan tai osittain. Saat tuotteista täyden hyvityksen.

Näytä koko palautuskäytäntö

Peruutukset

Sinulla on oikeus peruuttaa ostoksesi 14 päivän kuluessa tilauksen vastaanottamisesta ilmoittamatta syytä. Voit käyttää oikeuttasi helposti käyttämällä jokaisen sivun alatunnisteessa olevaa "Peruuta tilaukseni" -linkkiä tai Fruugo-tilisi "Tilaukset"-kohdassa. Kun käytät peruutusoikeuttasi, lähetämme sinulle sähköpostivahvistuksen. Jos jälleenmyyjä on jo lähettänyt tilauksesi, annamme sinulle tarvittavat palautusohjeet varmistaaksemme, että hyvityksesi käsitellään nopeasti.

Näytä täydellinen peruutuskäytäntö